Projekt zawiera aktualną projektowaną charakterystykę energetyczną budynku, zgodną z WT2017

 

 

 

    Nasz projekt domza150tysięcy.pl jest przedsięwzięciem nowatorskim i odpowiadającym potrzebom rynku budowlanego w Polsce. Bardzo wiele osób zaangażowało się w tą inicjatywę, widząc potrzebę pomocy młodym małżeństwom i rodzinom, które w normalnych warunkach nie byłyby w stanie spełnić swoich marzeń o własnym domu.

 

     Wielu inwestorów posiada własną ziemię i możliwości budowy domu we własnym zakresie, ale przekonanie o tym, że bez 400-500 tysięcy nie ma sensu zaczynac skutecznie oddala decyzje o budowie domu. Mam nadzieje, że już wkrótce przekonają sie Państwo, że to możliwe wybudować dom nie poświęcając więcej niż 190 tysięcy zł na meteriały.

 

     Przygotowaliśmy, i zrealizowaliśmy gotowy projekt małego domu jednorodzinnego. Oferujemy Państwu możliwość zakupu tego projektu, oraz jego realizację SSO. Jego niezaprzeczalne atuty to praktyczność i wygoda - na niewielkim metrażu znajduje się wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania średniej wielkości rodzinie. Koszty samego projektu, jak i koszty materiałów oraz pracy są ograniczone do minimum. Oferowany przez nas projekt jest kompletny, wystarczy dopasować go do konkretnej działki.

 

 

 


    Obecna cena projektu  to 1949zł brutto. Naszym celem jest przede wszystkim wypromowanie inicjatywy. Być może za jakiś czas powstaną nowe, podobne projekty, uwzględniające nasze doświadczenie i lata testów wykonywanych przez mieszkańców naszych domów. Na tym etapie jednak projekt jest zoptymalizowany pod kątem zakupu (najlepsza cena, która z czasem będzie wzrastać) oraz kosztów budowy. W ramach zakupu projektu służymy także konsultacją i możliwością dopasowania do konkretnej działki. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań. Służymy pomocą, by razem zmieniać rynek małych domów jednorodzinnych w Polsce!

 

 

 

 

 

     Obserwuj, udostępnij dodaj do ulubionych i przekonaj się, że naprawdę można wybudować dom w cenie mieszkania.

 

 

 Minimalne wymiary działki 20,54m x 18,29m

PROJEKT TANIEGO DOMU

 

 

 

PROJEKT TANIEGO DOMU

 

 

Skorzystaj z poniższego formularza aby kupić projekt.

 

Cena projektu 1949

 

Poradnik budowy garażu + dostęp do materiaów wideo w chmurze 359zł

 

 

 

 

 

 

 

 


2018 Wszelkie prawa zastrzeżone DOMZA150TYSIECY.PL